• Programma komende week
    CompetitieDatumTijdWedstrijdScheidsrechterVeldKK ThuisKK UitDetails
    regulier23 mrt.08:30RWB MO11-1 - Zwaluw VFC MO11-2B. (Betül) van WaartVeld 2a/b87
    regulier23 mrt.08:30SSC'55 JO9-2 - Zwaluw VFC JO9-4veld 1
    regulier23 mrt.08:30OJC ROSMALEN JO11-3 - Zwaluw VFC JO11-27A0126
    regulier23 mrt.08:30Emplina JO8-1 - Zwaluw VFC JO8-1veld 3 R2122
    regulier23 mrt.08:45Zwaluw VFC JO9-7 - Essche Boys JO9-2Veld 1BAB
    regulier23 mrt.08:45Zwaluw VFC JO8-5 - Achilles Veen JO8-1Veld 1DCD
    regulier23 mrt.08:45Zwaluw VFC JO8-7 - Oirschot Vooruit JO8-4Veld 3 A2R4R
    regulier23 mrt.08:45Zwaluw VFC JO8-4 - SVSSS JO8-2Veld 1CCD
    regulier23 mrt.08:45Zwaluw VFC JO9-6G - FC Engelen JO9-3Veld 1AAB
    regulier23 mrt.09:00RKTVC JO9-1 - Zwaluw VFC JO9-1 veld 1
    regulier23 mrt.09:00Helvoirt JO10-2 - Zwaluw VFC JO10-3veld 1
    regulier23 mrt.09:00OJC ROSMALEN JO9-6 - Zwaluw VFC JO9-89C1714
    mini competitie23 mrt.09:30Zwaluw VFC MINI 2 - ODC MINI 2Veld 712R14R
    mini competitie23 mrt.09:30Zwaluw VFC MINI 3 - ODC MINI 3Veld 713R15R
    Mini competitie23 mrt.09:30Zwaluw VFC MINI 6 - ODC MINI 6Veld 713W15W
    MINI competitie23 mrt.09:30Zwaluw VFC MINI 1 - Boxtel MINI 1Veld 73R5R
    regulier23 mrt.09:45SV Budel MO11-1 - Zwaluw VFC MO11-1veld 2
    regulier23 mrt.10:00Zwaluw VFC JO11-3 - Nieuwkuijk JO11-1Veld 2 CD3W5W
    regulier23 mrt.10:00Zwaluw VFC JO10-8 - Zwaluw VFC JO10-4Veld 1DCD
    regulier23 mrt.10:00Zwaluw VFC JO10-5 - Emplina JO10-4Veld 1BAB
    regulier23 mrt.10:00Zwaluw VFC JO11-6 - Taxandria JO11-3Veld 5 AC12W14W
    regulier23 mrt.10:00Zwaluw VFC JO10-6 - Roda Boys/Bommelerwaard JO10-2Veld 1CCD
    regulier23 mrt.10:00Zwaluw VFC JO10-2 - Wilhelmina JO10-1Veld 1AAB
    regulier23 mrt.10:00Zwaluw VFC MO11-3 - SV Budel MO11-2Veld 5 BD611
    regulier23 mrt.10:00Zwaluw VFC JO11-1 - SC 't Zand JO11-1Veld 2 AB2W4W
    regulier23 mrt.10:00Emplina JO12-3 - Zwaluw VFC JO12-2veld 4 L132
    regulier23 mrt.10:00Geldrop JO10-1 - Zwaluw VFC JO10-1veld 2
    regulier23 mrt.10:15Maliskamp JO9-1 - Zwaluw VFC JO9-5 veld 1
    regulier23 mrt.10:15Helvoirt JO9-1 - Zwaluw VFC JO9-2veld 1
    regulier23 mrt.10:15Wilhelmina JO8-2 - Zwaluw VFC JO8-23A129
    regulier23 mrt.10:15OJC ROSMALEN JO8-4 - Zwaluw VFC JO8-39B06 mini21
    regulier23 mrt.10:15Best Vooruit JO9-1 - Zwaluw VFC JO9-3veld 1
    regulier23 mrt.10:15Wilhelmina JO8-5 - Zwaluw VFC JO8-63B2514
    regulier23 mrt.10:30Kerkwijk JO11-1 - Zwaluw VFC JO11-4veld 1
    regulier23 mrt.10:30SJO Juventud MO13-1 - Zwaluw VFC MO13-2T. (Theo) Den Ouden veld 2
    regulier23 mrt.10:30ST Alem/RKVSC JO10-1G - Zwaluw VFC JO10-7veld 1--
    regulier23 mrt.11:15TSV Gudok JO15-2 - Zwaluw VFC JO15-2R.C.G.H (Remco) Gemmekeveld 2
    regulier23 mrt.11:30Zwaluw VFC JO12-4 - Real Lunet JO12-1GVeld 5 BD12R14R
    regulier23 mrt.11:30Zwaluw VFC JO12-3 - Emplina JO12-5Veld 2 CDCD
    regulier23 mrt.11:30Zwaluw VFC JO13-4 - ZIGO JO13-4Veld 63R5R
    regulier23 mrt.11:30Zwaluw VFC JO15-3 - Boxtel JO15-2W.B.J. (William) BekkersVeld 413W15W
    regulier23 mrt.11:30Zwaluw VFC JO17-2 - Best Vooruit JO17-2Veld 1AB
    regulier23 mrt.11:30Zwaluw VFC JO12-1 - BVV/Timmermans Infra JO12-1Veld 2 ABCD
    regulier23 mrt.11:30Zwaluw VFC JO13-3 - SV BLC JO13-2Veld 32R4R
    regulier23 mrt.11:30RKVVO JO11-4 - Zwaluw VFC JO11-5veld 1
    regulier23 mrt.11:30ST HMVV/Reusel Sport/CoTrans/Hulsel MO17-1 - Zwaluw VFC MO17-1Afgeschermdveld 2--
    regulier23 mrt.11:45Hilvaria JO15-3 - Zwaluw VFC JO15-5veld 2
    regulier23 mrt.11:45Dongen JO13-2 - Zwaluw VFC JO13-2G. (Gertjan) LeeggangersB09/L03/L
    regulier23 mrt.12:30FC Tilburg MO15-1 - Zwaluw VFC MO15-1J. (Jan) van de Sandeveld 4--
    regulier23 mrt.13:00Zwaluw VFC JO15-1 - EFC JO15-1D.S.F. (Djanomar) JansenVeld 1CD
    regulier23 mrt.13:00Zwaluw VFC 2 - Rijen 2Veld 613R15R
    regulier23 mrt.13:00Zwaluw VFC JO17-6 - Wilhelmina JO17-3Veld 52W4W
    regulier23 mrt.13:00Zwaluw VFC JO15-7 - OJC ROSMALEN JO15-10Veld 412W14W
    regulier23 mrt.13:00Zwaluw VFC JO15-6 - Helvoirt JO15-2Veld 33W5W
    regulier23 mrt.13:00SCG'18 MO19-1 - Zwaluw VFC MO19-2P.W.J.M. (Patrick) Royveld 1
    regulier23 mrt.13:00Essche Boys JO17-1 - Zwaluw VFC JO17-4veld 1
    regulier23 mrt.13:00Were Di JO11-3 - Zwaluw VFC JO11-7veld 1
    vriendschappelijk23 mrt.13:00Zwaluw VFC JO13-1 - SchijndelDe Wit JO13-1Veld 2611
    regulier23 mrt.14:45Helvoirt JO19-1 - Zwaluw VFC JO19-2J.M. (Hans) de Bresserveld 1--
    regulier23 mrt.15:00Zwaluw VFC 3 - SV BLC 7Veld 413W15W
    regulier23 mrt.15:00Zwaluw VFC 5 - Best Vooruit 3Veld 52R4R
    regulier23 mrt.15:00Zwaluw VFC JO19-1 - Bladella JO19-1AfgeschermdVeld 1AB
    regulier23 mrt.15:00Zwaluw VFC JO19-3 - SBC JO19-2Veld 33R5R
    regulier23 mrt.15:00RKVVO JO17-1 - Zwaluw VFC JO17-1H.J. (Henk) Verberneveld 1
    regulier23 mrt.15:00Emplina JO15-4 - Zwaluw VFC JO15-4F. (Ferry) van Daalveld 339
    regulier23 mrt.15:10Zwaluw VFC JO17-3 - NOAD'32 JO17-1Veld 212R14R
    regulier24 mrt.10:00HHC'09 3 - Zwaluw VFC 6Sportpark SV Heusden veld 1
    regulier24 mrt.10:00Helvoirt 5 - Zwaluw VFC 5H.P.G. (Harko) Kremersveld 2--
    regulier24 mrt.11:00OSC'45 2 - Zwaluw VFC 3veld 1
    regulier24 mrt.12:00Wilhelmina 2 - Zwaluw VFC 2A.A.M. (Ad) Broeders veld 1
    regulier24 mrt.12:30OJC ROSMALEN 5 - Zwaluw VFC 4C.J.M. (Cor) van Dartel62711
    regulier24 mrt.14:30BVV/Timmermans Infra 1 - Zwaluw VFC 1Afgeschermdveld 1
    regulier25 mrt.19:30VCB JO19-1 - Zwaluw VFC JO19-2Afgeschermdveld 1
    Mini competitie30 mrt.09:30 Essche Boys MINI 1 - Zwaluw VFC MINI 5
    MINI competitie30 mrt.09:30 DVG MINI 2 - Zwaluw VFC MINI 4--
    MINI competitie30 mrt.09:30Zwaluw VFC MINI 6 - ODC MINI 5Veld 72R4R
    vriendschappelijk 8:830 mrt.10:00Zwaluw VFC JO11-1 - AWC JO11-1 Veld 2 ABCD
    MINI competitie30 mrt.10:00 ODC MINI 2 - Zwaluw VFC MINI 1
    vriendschappelijk30 mrt.10:15SBC JO 12-1 - Zwaluw VFC Zwaluw JO13 2007/1