Contactpersonen Zwaluw V.F.C.

BESTUUR
Voorzitter Jacco de Koning voorzitter@zwaluwvfc.nl
Penningmeester Ruben Baijens 06-25051541 penningmeester@zwaluwvfc.nl
Secretaris Tommy Brekelmans 06-15504617 bestuur@zwaluwvfc.nl
Bestuurslid Facilitair Frank Paijmans 06-50232527 facilitair@zwaluwvfc.nl
Bestuurslid Communicatie commissie Vacature communicatie@zwaluwvfc.nl
Bestuurslid Sponsor commissie Vacature sponsoring@zwaluwvfc.nl
Bestuurslid Vrijwilligerszaken Vacature
Bestuurslid Voetbalzaken Chris Keijsers 06-83169308 voetbalzaken@zwaluwvfc.nl
WEDSTRIJDZAKEN
Hoofd Wedstrijdzaken  Chris Keijsers a.i.  06-83169308 wedstrijdsecretaris@zwaluwvfc.nl
LEDENADMINISTRATIE
Ledenadministratie Kees de Graauw ledenadministratie@zwaluwvfc.nl
CLUBHUIS
Bestuurslid Jacco de Koning voorzitter@zwaluwvfc.nl
Clubhuisbeheerder Miriam Vriens 06-30771796 clubhuis@zwaluwvfc.nl
COÖRDINATOREN
Supervisor Stefan van Lith hcteams@zwaluwvfc.nl
MO11 t/m MO19 Mariette Slaats
Roelie Scholte
meiden@zwaluwvfc.nl
JO 15 en JO17 en JO19 Stefan van Lith (a.i.) hcteams@zwaluwvfc.nl
JO16 Robert Bron rbron519@gmail.com
JO14 Jan Schouten schoutenjan@hotmail.com
JO13 Hein Lely heinlely@hotmail.com
JO12 Joan Duffhues duffhueske@hotmail.com
JO11 Olaf Breijder
Floor Coonen
obreijder@gmail.com
fecoonen@gmail.com
JO10 Kimberley Fraaije zwaluw.jo8@gmail.com
JO9 Karin van Riemsdijk vanriemsdijk26@gmail.com
JO8 Marco van den Oetelaar marcovandenoetelaar@hotmail.com
Mini’s Stefan van Lith zwaluw-mini-f@outlook.com
Senioren heren Davey Allart senioren@zwaluwvfc.nl
Senioren dames Mariette Slaats
Roelie Scholte
meiden@zwaluwvfc.nl
COMMISSIE VOETBAL ZAKEN (CVZ)
Bestuurslid Voetbalzaken Chris Keijsers 06-83169308 voetbalzaken@zwaluwvfc.nl
Assistent Voetbalzaken Jan Schouten voetbalzaken@zwaluwvfc.nl
Hoofd interne scouting Vacature
Coördinator Opleidingen Mark Hugers 06-53753939 HCOpleidingen@zwaluwvfc.nl
Coördinator selectie 013-019 Wilbert van Laarhoven
Michiel van Grinsven
HCTOP@zwaluwvfc.nl
Coördinator selectie 09-012 Gijs Oskam 06-46198044 selectieonderbouw.zwaluwvfc@gmail.com
Coördinator Meiden/Dames Mariette Slaats
Roelie Scholte
meiden@zwaluwvfc.nl
Hoofd Wedstrijdzaken
Hoofd Coördinator Team Stefan van Lith  06-53599920 hcteams.zwaluwvfc@gmail.com
Scheidsrechterscommissie Rick van Geloven scheidsrechters@zwaluwvfc.nl
FACILITAIRE COMMISSIE
Lid Martin Vissers 06-41576777 facilitair@zwaluwvfc.nl
Lid Bart van Rooij facilitair@zwaluwvfc.nl
Lid Bert Wisman 06-50275550 facilitair@zwaluwvfc.nl
Lid Jan Willem Dekkers facilitair@zwaluwvfc.nl
Materiaal vragen materiaal@zwaluwvfc.nl
COMMUNICATIECOMMISSIE
Coördinator Tommy Brekelmans a.i. 06-15504617 communicatie@zwaluwvfc.nl
SPONSORCOMMISSIE
Bestuurslid Tommy Brekelmans a.i.  06-15504617 sponsoring@zwaluwvfc.nl
Bestuurslid Frank Paijmans  06-50232527 sponsoring@zwaluwvfc.nl
Lid Erwin Donhuijsen sponsoring@zwaluwvfc.nl
Lid Barry Hugers sponsoring@zwaluwvfc.nl
Lid Miriam Vriens  06-30771796 sponsoring@zwaluwvfc.nl
Lid Peter Heessels sponsoring@zwaluwvfc.nl
Lid Jan Looijmans sponsoring@zwaluwvfc.nl
VEILIG SPORTKLIMAAT COMMISSIE
Kirsten Franken 06-21263666 commissieveiligsportklimaat@zwaluwvfc.nl
Jeroen van der Meer 06-28503803 commissieveiligsportklimaat@zwaluwvfc.nl
Bart van de Water 06-45336471 commissieveiligsportklimaat@zwaluwvfc.nl
KLEDINGCOMMISSIE
 
Bestuurslid Frank Paijmans 06-50232527 Algemenezaken@zwaluwvfc.nl
Kirsten van den Dungen Kledingcommissie@zwaluwvfc.nl
WEBSITE & SOCIAL MEDIA
Bestuurslid Vacature communicatie@zwaluwvfc.nl
Webmaster Frank Lakerveld 06-12624156 webmaster@zwaluwvfc.nl
Redacteur Rein Postema 073-6562799 rcpostema@outlook.com
Technische ondersteuning Barry Beckers 06-20004504