• Zwaluw VFC JO17-1 zaterdag man
  • Staf
    NaamFunctie
    Laarhoven, Julian vanTeammanager
    Werken, Jesper van deTeammanager
  • Trainingsschema
    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 mei.Zwaluw VFC JO17-1 - VOAB JO17-10 - 3
    25 mei.SV Valkenswaard JO17-1 - Zwaluw VFC JO17-13 - 1
  • Poulestanden Zwaluw VFC JO17-1 (0231 Onder 17 competitie (A-cat))
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VOAB JO17-122182271294256
    2SV Budel JO17-122164259253452
    3ODC JO17-122161560253549
    4SV Valkenswaard JO17-122144470323846
    5Oirschot Vooruit JO17-122142665343144
    6Jong Brabant JO17-122115647281938
    7Wilhelmina Boys JO17-12273124247-524
    8Zwaluw VFC JO17-12273123747-1024
    9RKVVO JO17-12250172359-3615
    10SBC JO17-12242162179-5814
    11FC Engelen JO17-12241173366-3313
    12RPC JO17-12213181572-576
    Poulestanden Zwaluw VFC JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poule)
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKSV Nuenen JO17-23300121119
    2Hilvaria JO17-132017346
    3Zwaluw VFC JO17-131025503
    4Den Dungen JO17-13003116-150
  • Team indeling
    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Baijens, ErbenTeamspeler
    Bluyssen, WillemTeamspeler
    Fretes, Joachim deTeamspeler
    Maas, JorisTeamspeler
    Meer, Bram van derTeamspeler
    Ruijters, JuliusTeamspeler
    Werst, JackTeamspeler
    Wijck, Dirk vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen
    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.