• Zwaluw VFC 5 zaterdag man
  • Staf
    NaamFunctie
    Allart, DaveyTeammanager
    Meijs, DennisTeammanager
  • Trainingsschema
    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 dec. 15:00OVC'26 2 - Zwaluw VFC 5Sportpark Jan Truijenlaan
    8 dec. 15:00Zwaluw VFC 5 - SVSSS 3Sportpark Bergenshuizen
    15 dec. 15:00Zwaluw VFC 5 - TSVV Merlijn 3Sportpark Bergenshuizen
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 nov.Zwaluw VFC 5 - TSVV Merlijn 41 - 3
  • Poulestanden Zwaluw VFC 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Best Vooruit 365101921716
    2SVSSS 355001631315
    3Rust Roest 383231917211
    4TSVV Merlijn 45311119210
    5FC Tilburg 463121514110
    6Nevelo 26303171529
    7ZA-46303121029
    8OVC'26 282151824-67
    9Zwaluw VFC 562041014-46
    10Willem II 76114825-174
    11TSVV Merlijn 36015719-121
    Poulestanden Zwaluw VFC 5 (B1200 Mannen beker reserve poule)
    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Best Vooruit 23300198119
    2Zwaluw VFC 5311113674
    3SV BLC 7311113944
    4Wilhelmina'26 43003123-220
  • Team indeling
    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Aker, Bas van denTeamspeler
    Boeve, ThomasTeamspeler
    Dammingh, MilanTeamspeler
    Eijnden, Pepijn van denTeamspeler
    Erhabor, EfeTeamspeler
    Heijmans, QuinoTeamspeler
    Heuvel, Mika van denTeamspeler
    Knoors, LennardTeamspeler
    Linders, ThieuTeamspeler
    Meijs, ErwinTeamspeler
    Nistelrooij, Mario vanTeamspeler
    Nolet, StijnTeamspeler
    Oerle, Hugo vanTeamspeler
    Stoof, WillemTeamspeler
    Verzantvoort, WoutTeamspeler
    Vugts, SiangfuTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen
    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.