• Toernooien (andere verenigingen )

     
    Regelmatig ontvangen wij uitnodigingen voor toernooien. Hieronder vind je het overzicht van de uitnodigingen tot nu toe.
     
    Ieder team is vrij om zich in te schrijven voor één of meerdere toernooien. Een inschrijving voor een toernooi moet gemeld worden bij Zwaluw V.F.C. via toernooien@zwaluwvfc.nl
     
    Eventuele inschrijfkosten zijn voor rekening van het team.
     
     
  • Club Naam toernooi Plaats Datum Tijd Categorie Niveau Contact
    FC Kerkrade-West 32e internationale jeugdtoernooi  Kerkrade 04-06-2021 avond JO16, JO17   HGLN@HI.NL
          05-06-2021 ochtend JO10    
          05-06-2021 middag JO11    
          06-06-2021 ochtend JO12    
          06-06-2021 middag JO13    
          11-06-2021 avond JO19    
          12-06-2021 ochtend JO8    
          12-06-2021 middag JO9    
          13-06-2021 ochtend JO7    
          13-06-2021 middag JO14, JO15    
                   
    RKSV Heer Heer Easter Trophy Maastricht Maastricht 03-04-2021   JO11, JO12, JO14, JO15   toernooien@soccaball.nl
          04-04-2021   JO8, JO9, JO10, JO13    
          05-04-2021   JO7, JO16, JO17    
                   
    VVC Beernem Beernem International Youthcup Beernem (B) 3/4-4-2021   JO9 (5x5), JO11, JO13 (8x8), JO15    patrickdj91@hotmail.com
                   
    Unitas'30   Etten-Leur 05-06-2021 ochtend JO8   toernooi@unitas30.nl
          05-06-2021 ochtend JO11 laag  
          05-06-2021 middag MO11, MO13    
          12-06-2021 ochtend JO9, JO11 laag  
          13-06-2021 ochtend JO7    
          19-06-2021 ochtend JO9, JO10, JO12 hoog  
          19-06-2021 middag JO10 laag  
          19-06-2021 middag JO11 hoog  
          26-06-2021   JO13 hoog  
                   
    SV ONDO   Asten-Heusden 06-06-2021   JO11, JO12   g.hoefnagels@hetnet.nl
          12-06-2021   JO13    
          13-06-2021   JO8, JO9, JO10    
                   
    SVME Pisart Cup  Eijsden-Mariadorp 22-05-2021   JO8, JO9, JO10, JO14, JO15   pisartcup@soccaball.nl
          23-05-2021   JO11, JO12, JO13    
          24-05-2021   JO7, JO16, JO17    
                   
    NLC'03 NLC’03 Mini Masters Champions League Lith 05-06-2021 ochtend JO7   toernooien@nlc03.nl
                   
    DSVP DSVP Meisjesvoetbaltoernooi Pijnacker 24-05-2021 ochtend MO15, MO13, MO11, MO9, MO7   meisjestoernooiendsvp@gmail.com
          24-05-2021 middag MO19, MO17, MO15, MO11    
                   
    Unitas'30   Etten-Leur 05-06-2021 ochtend JO8, JO11 (hoog)   toernooi@unitas30.nl
          05-06-2021 middag MO11, MO13    
          12-06-2021 ochtend JO9, JO13 laag  
          13-06-2021 ochtend JO7    
          19-06-2021 ochtend JO9 (hoog), JO10 (hoog), JO12    
          19-06-2021 middag JO10 (laag), JO11