Zaterdag 11 juni 2022 organiseerde voetbalvereniging DVG uit Liempde voor de 5e keer het “Hart van de Meierijtoernooi”. Deelnemers zijn tweedejaars teams van de JO7-, JO8- en JO9-categorie.
Nadat Zwaluw VFC TEAM mini-9 in de competitie ongeslagen kampioen was geworden, gingen ze proberen de eer van Zwaluw categorie JO7 ook hier hoog te houden.
TEAM mini-9 speelde in de poule tegen DVG-JO7-1, Ollandia JO7-1 en Unitas’59-JO7-4. Toch drie teams die qua fysiek wat vóór hebben op onze eerstejaars 6-jarige voetballers. Desalniettemin gingen ze de strijd aan om te ervaren wat toernooivoetbal is.
De deelnemers moesten meerdere wedstrijden achter elkaar spelen en de speeltijd was één keer 12 minuten.
Wilskracht, overtuiging en doorzettingsvermogen zorgden ervoor dat de spelers van Zwaluw VFC Mini-9 de tweede prijs wonnen op dit toernooi. Gefeliciteerd “mannen”!
Voor alle teams was er een ”Beker met de grote Oren” en alle spelers kregen popcorn en een suikerspin. Het was een geslaagd sportief evenement.
Sportieve groet, Marcel Tenlima en TEAM mini-9
r.k.v.v. Zwaluw V.F.C.
Correspondentieadres:
Postbus 2125, 5260 CC Vught
Bezoekadres:
Sportpark Bergenshuizen
De Kikvorsch 5, 5262 LX Vught
Telefoon: 073 - 6570400
Heb je Zwaluwnieuws?
Mail dit dan naar webmaster@zwaluwvfc.nl
Bekijk alle Contactpersonen
Bekijk alle Vacatures