• Programma

    Datum-aanvangstijdThuisteamUitteamSoort WedstrijdScheidsrechterVeldKK ThuisKK Uit
    do 30-jan. 20:00Best Vooruit 1Zwaluw VFC 1bekerR.B.J. (Roy) Strootveld 1
    do 30-jan. 20:15Zwaluw VFC 2Uno Anima 2vriendschappelijkVeld 2
    za 01-feb. 08:30OJC ROSMALEN JO10-4Zwaluw VFC JO10-9regulierveld 09
    za 01-feb. 08:30SV BLC JO9-3Zwaluw VFC JO9-4regulierveld 1
    za 01-feb. 08:30Emplina JO11-5Zwaluw VFC JO11-5regulierVeld 1
    za 01-feb. 08:45Zwaluw VFC J09-9MSVSSS JO9-2regulierveld 1
    za 01-feb. 08:45Zwaluw VFC JO9-3BMC JO9-4regulierveld 2
    za 01-feb. 08:45Zwaluw VFC JO9-6Spoordonkse Boys JO9-1regulierveld 1
    za 01-feb. 08:45Zwaluw VFC JO8-3Essche Boys JO8-1regulierveld 1
    za 01-feb. 08:45Zwaluw VFC JO8-4Jong Brabant JO8-3Gregulierveld 2
    za 01-feb. 08:45Zwaluw VFC JO8-8Best Vooruit JO8-4regulierveld 1
    za 01-feb. 08:45Zwaluw VFC JO8-2Nemelaer JO8-1regulierveld 2
    za 01-feb. 08:45Zwaluw VFC JO8-1RWB JO8-1regulierveld 2
    za 01-feb. 08:45DSC JO8-3Zwaluw VFC JO8-7regulier1AII42
    za 01-feb. 09:00Maliskamp JO10-1Zwaluw VFC JO10-5regulierveld 1
    za 01-feb. 09:00BMC JO9-2Zwaluw VFC JO9-5regulierveld 1
    za 01-feb. 09:00Schijndel/DE WIT JO8-2Zwaluw VFC JO8-5regulierveld 1
    za 01-feb. 09:00Prinses Irene JO11-1Zwaluw VFC JO11-3regulierveld 2
    za 01-feb. 10:00Zwaluw VFC JO12-5ODC JO12-4regulierveld 1
    za 01-feb. 10:00Zwaluw VFC JO11-6SV BLC JO11-2regulierveld 2
    za 01-feb. 10:00Zwaluw VFC JO10-3Haarsteeg JO10-2regulierveld 1
    za 01-feb. 10:00Zwaluw VFC JO11-2Sarto JO11-5regulierveld 4
    za 01-feb. 10:00Zwaluw VFC JO10-2WSC JO10-2regulierveld 1
    za 01-feb. 10:00Zwaluw VFC JO10-6Den Dungen JO10-2regulierveld 3
    za 01-feb. 10:00Zwaluw VFC JO10-4Audacia JO10-1regulierveld 3
    za 01-feb. 10:00Zwaluw VFC JO11-4TSV Gudok JO11-2regulierveld 3
    za 01-feb. 10:00Sarto JO11-1Zwaluw VFC JO11-1regulierveld 3
    za 01-feb. 10:15ODC JO12-3GZwaluw VFC JO12-3regulierveld 1
    za 01-feb. 10:30Avanti'31 JO9-1Zwaluw VFC JO9-1regulierveld 2
    za 01-feb. 10:30Nieuw Woensel MO11-1Zwaluw VFC MO11-1regulierveld 1
    za 01-feb. 10:30Sparta'30 JO17-1Zwaluw VFC JO17-6regulierveld 1
    za 01-feb. 10:30Oirschot Vooruit MO13-1Zwaluw VFC MO13-1regulierveld 1
    za 01-feb. 10:30CHC JO9-3Zwaluw VFC JO9-7regulierVeld 3KL 3KL 7
    za 01-feb. 10:45DVG JO9-1Zwaluw VFC JO9-2regulierveld 1
    za 01-feb. 10:45VOW JO10-1Zwaluw VFC JO10-7regulierveld 1
    za 01-feb. 11:15HVCH JO14-3Zwaluw VFC JO14-3regulierVeld 22L7L
    za 01-feb. 11:15Nulandia JO13-3Zwaluw VFC JO13-5regulierveld 1
    za 01-feb. 11:30Zwaluw VFC JO15-1FC Tilburg JO15-1regulierC.L. (Chiem) Kuundersveld 3
    za 01-feb. 11:30Zwaluw VFC MO13-3Boxtel MO13-2regulierT. (Tijn) van der Gugtenveld 4--
    za 01-feb. 11:30Zwaluw VFC MO11-2DESK MO11-1regulierveld 4
    za 01-feb. 11:30ST Reusel Sport CoTrans/HMVV/Hulsel/SDO '39 MO13-1Zwaluw VFC MO13-2regulierH.S.A. (Hans) PanjoelVeld 4109
    za 01-feb. 11:30Best Vooruit JO13-1Zwaluw VFC JO13-1regulierveld 1
    za 01-feb. 11:30Best Vooruit JO15-3Zwaluw VFC JO15-3regulierveld 2
    za 01-feb. 11:30RPC JO13-1Zwaluw VFC JO13-2regulierveld 1Rkleedkamer 1kleedkamer 9
    za 01-feb. 11:30FC Engelen JO8-4Zwaluw VFC JO8-6regulierveld 4
    za 01-feb. 11:30SVSSS JO14-1Zwaluw VFC JO14-2regulierD. (Daan) Schijvenveld 1--
    za 01-feb. 11:30Emplina JO13-3Zwaluw VFC JO13-4regulierVeld 3
    za 01-feb. 11:45Gilze JO13-1Zwaluw VFC JO13-3regulierAfgeschermdveld 1
    za 01-feb. 12:30VV Trinitas Oisterwijk JO17-1Zwaluw VFC JO17-1regulierO. (Ossy) Azeuiniveld 4
    za 01-feb. 13:00Zwaluw VFC JO14-4Woenselse Boys JO14-1regulierH.J. (Hugo) Witjesveld 1--
    za 01-feb. 13:00Zwaluw VFC JO15-2Hilvaria JO15-2regulierveld 2
    za 01-feb. 13:00Zwaluw VFC JO15-4Nemelaer JO15-1regulierveld 3
    za 01-feb. 13:00Zwaluw VFC JO17-4Rhode/Van Stiphout Bouw JO17-4regulierveld 5
    za 01-feb. 13:00Zwaluw VFC MO15-1Uno Animo MO15-2regulierveld 4
    za 01-feb. 13:00Jong Brabant JO14-1Zwaluw VFC JO14-1regulierveld 1
    za 01-feb. 14:30Hilvaria JO19-2Zwaluw VFC JO19-3regulierveld 4
    za 01-feb. 14:30B.V.V. JO19-1Zwaluw VFC JO19-1regulierveld 2
    za 01-feb. 15:00Zwaluw VFC 4VOAB 4regulierveld 2
    za 01-feb. 15:00Zwaluw VFC 3Rust Roest 2regulierveld 1
    za 01-feb. 15:00Zwaluw VFC JO19-2Den Dungen JO19-2regulierveld 3--
    za 01-feb. 15:00Zwaluw VFC JO17-5Irene JO17-1regulierveld 5
    za 01-feb. 15:00Zwaluw VFC JO17-3Jan van Arckel JO17-1regulierveld 4--
    za 01-feb. 15:00TSV Gudok JO16-1Zwaluw VFC JO17-2regulierVeld 126
    zo 02-feb. 11:00Zwaluw VFC 6Emplina 5regulierveld 1
    zo 02-feb. 11:00Zwaluw VFC 3Uno Animo 3regulierR. (Rick) van GelovenVeld 1--
    zo 02-feb. 11:00Zwaluw VFC 4Uno Animo 4regulierveld 2
    zo 02-feb. 11:00Den Dungen 3Zwaluw VFC 2regulierM. (Mohammad) SheikhiVeld 1 kunstgras0804
    zo 02-feb. 11:00TGG VR1Zwaluw VFC VR1regulierveld 1
    zo 02-feb. 12:00RKTVC 3Zwaluw VFC 5regulierveld 1
    zo 02-feb. 14:00FC Engelen 1Zwaluw VFC 1regulierH. (Soerish) Ramcharanveld 1
    za 08-feb. 08:45Zwaluw VFC JO9-7OJC ROSMALEN JO9-6regulierveld 1
    za 08-feb. 08:45Zwaluw VFC JO8-7Hedel JO8-2regulierveld 1
    za 08-feb. 08:45Zwaluw VFC JO9-1SBC JO9-2regulierveld 1
    za 08-feb. 08:45Zwaluw VFC JO8-5Jong Brabant JO8-4Gregulierveld 1
    za 08-feb. 08:45Zwaluw VFC JO8-6Emplina JO8-4regulierveld 2
    za 08-feb. 08:45Zwaluw VFC JO9-2Boxtel JO9-2regulierveld 2
    za 08-feb. 08:45Zwaluw VFC JO9-5Essche Boys JO9-1regulierveld 2
    za 08-feb. 08:45Zwaluw VFC JO9-4OJC ROSMALEN JO9-5regulierveld 2
    za 08-feb. 08:45SV Unitas'59 JO8-8Zwaluw VFC JO8-8regulierveld 2
    za 08-feb. 08:45ODC JO8-2Zwaluw VFC JO8-3regulierSportpark Molenwijk veld 1
    za 08-feb. 09:00Nemelaer JO10-3GZwaluw VFC JO10-6regulierveld 1
    za 08-feb. 09:00NEO'25 MO15-1Zwaluw VFC MO15-1regulierveld 1
    za 08-feb. 09:00WEC JO11-2Zwaluw VFC JO11-6regulierveld 1
    za 08-feb. 09:00Haarsteeg JO11-2Zwaluw VFC JO11-2regulierveld 2
    za 08-feb. 09:00VOAB JO10-2Zwaluw VFC JO10-3regulierveld 3
    za 08-feb. 09:00Were Di JO8-1Zwaluw VFC JO8-1regulierveld 1
    za 08-feb. 09:00Were Di JO8-3Zwaluw VFC JO8-4regulierveld 1
    za 08-feb. 09:00VV Trinitas Oisterwijk MO11-1Zwaluw VFC MO11-2regulierveld 3
    za 08-feb. 09:15Sparta'25 JO12-2GZwaluw VFC JO12-2regulierveld 1
    za 08-feb. 09:30Essche Boys JO8-1Zwaluw VFC JO8-2regulierveld 1
    za 08-feb. 10:00Zwaluw VFC JO10-9Avanti'31 JO10-2regulierveld 1
    za 08-feb. 10:00Zwaluw VFC MO11-1Mierlo Hout MO11-1regulierveld 2
    za 08-feb. 10:00Zwaluw VFC JO10-7OJC ROSMALEN JO10-9regulierveld 1
    za 08-feb. 10:00Zwaluw VFC JO10-5Den Dungen JO10-1regulierveld 3
    za 08-feb. 10:00Zwaluw VFC JO11-1Wilhelmina Boys JO11-1Gregulierveld 2
    za 08-feb. 10:00Zwaluw VFC JO11-5ODC JO11-3Gregulierveld 1
    za 08-feb. 10:00Zwaluw VFC JO12-4VV Trinitas Oisterwijk JO12-3regulierveld 5
    za 08-feb. 10:00Zwaluw VFC MO13-2EMK MO13-1regulierH.J. (Hugo) Witjesveld 4--
    za 08-feb. 10:00Zwaluw VFC JO11-3NLC'03 JO11-1Gregulierveld 3
    za 08-feb. 10:00Avesteyn JO9-3Zwaluw VFC JO9-3regulierveld 1
    za 08-feb. 10:00FC Tilburg JO11-2Zwaluw VFC JO11-4regulierL. (Ludo) Brandsveld 4--
    za 08-feb. 10:00Best Vooruit JO10-3Zwaluw VFC JO10-4regulierveld 1
    za 08-feb. 10:00SVSSS JO10-1Zwaluw VFC JO10-2regulierveld 1
    za 08-feb. 10:15Haarsteeg JO12-2Zwaluw VFC JO12-5regulierveld 5
    za 08-feb. 10:15Jong Brabant JO11-2Zwaluw VFC JO11-7regulierveld 1
    za 08-feb. 10:45GSBW JO9-2Zwaluw VFC JO9-6regulierveld 1
    za 08-feb. 11:15Zwaluw VFC JO13-1Schijndel/DE WIT JO13-1regulierAfgeschermdveld 1--
    za 08-feb. 11:15Theole JO15-1Zwaluw VFC JO15-1regulierH.J.T. (Rick) van Verseveldveld 1
    za 08-feb. 11:30Zwaluw VFC JO13-4RKTVC JO13-3regulierveld 6
    za 08-feb. 11:30Zwaluw VFC JO13-5Berghem Sport JO13-4regulierveld 2
    za 08-feb. 11:30Zwaluw VFC JO13-3SC 't Zand JO13-2GregulierT. (Tijn) van der Gugtenveld 3--
    za 08-feb. 11:30Zwaluw VFC MO13-1SJO Juventud MO13-1regulierveld 5
    za 08-feb. 11:30Zwaluw VFC JO12-3VCB JO12-1regulierveld 4
    za 08-feb. 11:30Zwaluw VFC MO11-3EMK MO11-1regulierveld 4
    za 08-feb. 11:30Blauw Geel'38/JUMBO JO12-2Zwaluw VFC JO12-1regulierveld 4
    za 08-feb. 11:30Helvoirt JO13-2Zwaluw VFC JO13-6regulierveld 2
    za 08-feb. 11:30VV Trinitas Oisterwijk MO13-2Zwaluw VFC MO13-3regulierveld 1
    za 08-feb. 11:45Beerse Boys JO14-1GZwaluw VFC JO14-4regulierveld 4
    za 08-feb. 11:45FC Engelen JO9-4Zwaluw VFC J09-9Mregulierveld 4
    za 08-feb. 12:00ST Altena/Almkerk JO17-1Zwaluw VFC JO17-3regulierveld C
    za 08-feb. 12:30ZIGO JO15-3Zwaluw VFC JO15-4regulierveld 2
    za 08-feb. 12:30WSC MO17-1Zwaluw VFC MO17-1regulierveld 1
    za 08-feb. 13:00Zwaluw VFC 2Best Vooruit 3regulierveld 1
    za 08-feb. 13:00Zwaluw VFC JO15-3Spoordonkse Boys JO15-1regulierveld 2
    za 08-feb. 13:00Zwaluw VFC JO13-2Dommelen JO13-1regulierT. (Tijn) van der Gugtenveld 6--
    za 08-feb. 13:00Zwaluw VFC JO14-1Margriet JO14-2regulierveld 4
    za 08-feb. 13:00Zwaluw VFC JO14-3ODC JO14-3Gregulierveld 3
    za 08-feb. 13:00Zwaluw VFC JO17-1UNA JO16-1regulierG.M.A. (Gerard) van der Looveld 5
    za 08-feb. 13:00RKDVC JO15-2Zwaluw VFC JO15-2regulierveld 3
    za 08-feb. 13:30BMC JO17-2Zwaluw VFC JO17-5regulierveld 2
    za 08-feb. 15:00Zwaluw VFC JO17-6Buren JO17-1regulierveld 3
    za 08-feb. 15:00Zwaluw VFC JO17-2Oirschot Vooruit JO17-1regulierAfgeschermdveld 1--
    za 08-feb. 15:00Zwaluw VFC JO19-3SVSSS JO19-2regulierveld 2
    za 08-feb. 15:00SSC'55 5Zwaluw VFC 4regulierveld 2
    za 08-feb. 15:00B.V.V. JO17-2Zwaluw VFC JO17-4regulierveld 1
    za 08-feb. 15:15Zwaluw VFC JO19-1Helvoirt JO19-1regulierveld 4
    za 08-feb. 15:15ODC 2Zwaluw VFC 3regulierveld 1
    za 08-feb. 15:15HVCH JO19-5Zwaluw VFC JO19-2regulierveld 3
    zo 09-feb. 10:00SC 't Zand 3Zwaluw VFC 3regulierveld 2
    zo 09-feb. 10:30RKDVC 7Zwaluw VFC 6regulierH (Henk) van Logtenveld 2
    zo 09-feb. 11:00Zwaluw VFC 2TEC 2regulierveld 1
    zo 09-feb. 11:00Zwaluw VFC 5SCG'18 5regulierveld 3
    zo 09-feb. 11:00WSC 4Zwaluw VFC 4regulierveld 3
    zo 09-feb. 12:00Zwaluw VFC VR1Wilhelmina VR2regulierveld 2
    zo 09-feb. 13:00Zwaluw VFC 1VV Alem 1schaduw oefenwedstrijd--
    zo 09-feb. 14:30CHC 1Zwaluw VFC 1regulierL.R.M. (Lennart) Geertsenveld 1
    za 15-feb. 08:30Berghem Sport JO8-5Zwaluw VFC JO8-6regulierveld 2
    za 15-feb. 08:30FC Engelen JO11-3Zwaluw VFC JO11-5regulierveld 3
    za 15-feb. 08:30FC Engelen JO10-2Zwaluw VFC JO10-9regulierveld 4
    za 15-feb. 08:30SV BLC JO8-4Zwaluw VFC JO8-7regulierveld 4
    za 15-feb. 08:30Emplina JO9-2Zwaluw VFC JO9-5regulierVeld 2
    za 15-feb. 08:45Zwaluw VFC JO9-4Vlijmense Boys JO9-1regulierveld 2
    za 15-feb. 08:45Zwaluw VFC JO9-3SCG'18 JO9-2regulierveld 1
    za 15-feb. 08:45Zwaluw VFC JO9-7BMC JO9-3regulierveld 1
    za 15-feb. 08:45Zwaluw VFC JO9-6Nemelaer JO9-1regulierveld 1
    za 15-feb. 08:45Zwaluw VFC JO8-3Zwaluw VFC JO8-2regulierveld 1
    za 15-feb. 08:45Zwaluw VFC JO8-1Dongen JO8-1regulierveld 2
    za 15-feb. 08:45Zwaluw VFC JO8-4FC Tilburg JO8-2regulierveld 2
    za 15-feb. 08:45Zwaluw VFC J09-9MHaarsteeg JO9-3regulierveld 2
    za 15-feb. 08:45Boxtel JO8-2Zwaluw VFC JO8-8regulierveld 1
    za 15-feb. 08:45Oirschot V. JO9-1GZwaluw VFC JO9-2regulierveld 1
    za 15-feb. 09:30SJO/SSA VESTA'19 JO10-2Zwaluw VFC JO10-5regulierveld 1
    za 15-feb. 09:30VOW JO11-1GZwaluw VFC JO11-3regulierveld 1
    za 15-feb. 10:00Zwaluw VFC JO10-2RKDVC JO10-2regulierveld 1
    za 15-feb. 10:00Zwaluw VFC JO11-2Jong Brabant JO11-3regulierveld 1
    za 15-feb. 10:00Zwaluw VFC JO11-6OJC ROSMALEN JO11-4regulierveld 2
    za 15-feb. 10:00Zwaluw VFC JO11-7VV Trinitas Oisterwijk JO11-2regulierveld 3
    za 15-feb. 10:00Zwaluw VFC JO11-4OVC'26 JO11-1regulierveld 3
    za 15-feb. 10:00Zwaluw VFC JO10-3RKDSV JO10-1Gregulierveld 2
    za 15-feb. 10:00Zwaluw VFC JO10-6Helvoirt JO10-2regulierveld 1
    za 15-feb. 10:00Zwaluw VFC JO10-4SV Unitas'59 JO10-3regulierveld 2
    za 15-feb. 10:00Zwaluw VFC JO12-5Sarto JO12-4regulierveld 4
    za 15-feb. 10:00Best Vooruit JO11-1Zwaluw VFC JO11-1regulierveld 3
    za 15-feb. 10:00Den Dungen JO10-3Zwaluw VFC JO10-7regulierveld 1
    za 15-feb. 10:00HVCH JO12-2Zwaluw VFC JO12-3regulierveld 2
    za 15-feb. 10:00Rijen JO13-3Zwaluw VFC JO13-6regulierveld 3
    za 15-feb. 10:00DSC MO11-1Zwaluw VFC MO11-1regulierveld 1
    za 15-feb. 10:15Nemelaer JO8-2Zwaluw VFC JO8-5regulierveld 1
    za 15-feb. 10:15Haarsteeg JO9-1GZwaluw VFC JO9-1regulierveld 1
    za 15-feb. 10:30ELI MO11-1Zwaluw VFC MO11-3regulierL. (Lars) Brinksveld 1--
    za 15-feb. 11:00DIA JO14-1Zwaluw VFC JO14-2regulierveld 4
    za 15-feb. 11:00ZIGO JO13-1Zwaluw VFC JO13-3regulierveld 2
    za 15-feb. 11:15Wilhelmina Boys JO13-1Zwaluw VFC JO13-2regulierveld 3
    za 15-feb. 11:30Zwaluw VFC JO13-4MVV'58 JO13-2regulierH.J. (Hugo) Witjesveld 1--
    za 15-feb. 11:30Zwaluw VFC JO13-5DAW Schaijk JO13-2GregulierAfgeschermdveld 2--
    za 15-feb. 11:30Zwaluw VFC JO12-2Zwaluw VFC JO12-1regulierveld 3
    za 15-feb. 11:30Zwaluw VFC JO15-1The White Boys JO15-1regulierveld 4
    za 15-feb. 11:30Zwaluw VFC MO17-1OJC ROSMALEN MO17-2regulierT. (Tijn) van der Gugtenveld 5--
    za 15-feb. 11:30Zwaluw VFC JO12-4Wilhelmina JO12-2regulierveld 3
    za 15-feb. 11:30Zwaluw VFC MO11-2SCO MO11-1regulierveld 6
    za 15-feb. 11:30SV Valkenswaard MO13-1Zwaluw VFC MO13-2regulierveld 1
    za 15-feb. 12:00Boskant MO13-1Zwaluw VFC MO13-3regulierAfgeschermdveld 1
    za 15-feb. 12:00Tricht JO19-1Zwaluw VFC JO19-1regulierveld 2
    za 15-feb. 12:00Geldrop JO13-1Zwaluw VFC JO13-1regulierveld 3
    za 15-feb. 12:00B.V.V. JO14-1Zwaluw VFC JO14-1regulierveld 2
    za 15-feb. 12:30GDC JO17-1Zwaluw VFC JO17-3regulierH. (Huib) van Hemertveld 3
    za 15-feb. 13:00Zwaluw VFC JO14-3Essche Boys JO14-1regulierveld 1
    za 15-feb. 13:00Zwaluw VFC JO15-4SC 't Zand JO15-3regulierveld 2
    za 15-feb. 13:00Zwaluw VFC JO17-4OJC ROSMALEN JO17-5regulierveld 3
    za 15-feb. 13:00Zwaluw VFC MO15-1SSC'55 MO15-1regulierH.J. (Hugo) Witjesveld 6--