• Programma

    Datum-aanvangstijdThuisteamUitteamSoort WedstrijdScheidsrechterVeldKK ThuisKK Uit
    wo 20-okt. 19:00DBS JO13-3Zwaluw VFC JO13-2regulierveld 1
    do 21-okt. 17:45ODC JO15-1JMZwaluw VFC JO15-1regulierveld 1
    do 21-okt. 18:30OJC ROSMALEN MO14-1Zwaluw VFC JO14-3bekerC.M. (Christian) Vonk21914
    do 21-okt. 19:30Dommelen O23-1Zwaluw VFC O23-1bekerveld 1
    za 23-okt. 11:00Zwaluw VFC MO19-1SV BLC MO19-1bekerVeld 6611
    za 23-okt. 11:15Zwaluw VFC JO13-1SCG'18 JO13-1regulierVeld 1AB
    za 23-okt. 11:30Zwaluw VFC MO14-1OJC ROSMALEN JO14-4regulierVeld 535
    za 23-okt. 11:30Zwaluw VFC JO13-4GVV JO13-2regulierVeld 32W4W
    za 23-okt. 11:30Zwaluw VFC JO14-1SV Unitas'59 JO14-1bekerVeld 213W15W
    za 23-okt. 11:30Zwaluw VFC MO17-1Boxtel MO17-2regulierVeld 4611
    za 23-okt. 11:30Wilhelmina JO13-2Zwaluw VFC JO13-3regulierveld 1
    za 23-okt. 12:45Berghem Sport JO14-2Zwaluw VFC JO14-2regulierAfgeschermdveld 3--
    za 23-okt. 13:00Zwaluw VFC JO15-2Den Dungen JO15-1regulierVeld 62R4R
    za 23-okt. 13:00Zwaluw VFC JO17-5Emplina JO17-2bekerVeld 213R15R
    za 23-okt. 13:00Zwaluw VFC JO17-4Essche Boys JO17-1bekerVeld 1CD
    za 23-okt. 13:00Zwaluw VFC JO16-2Uno Animo JO16-1regulierVeld 512R14R
    za 23-okt. 13:00Wilhelmina JO17-1Zwaluw VFC JO17-1regulierC.F.M. (Carlo) van den Elshoutveld 1
    za 23-okt. 13:00Blauw Geel'38/JUMBO JO15-6Zwaluw VFC JO15-5regulierveld 2
    za 23-okt. 14:45RKDVC JO19-1Zwaluw VFC JO19-1regulierB.J. (Bert) SchotanusHV119
    za 23-okt. 15:00Zwaluw VFC VR1ZIGO VR1regulierVeld 2611
    za 23-okt. 15:00Zwaluw VFC O23-1FC Drunen O23-1regulierVeld 1AB
    za 23-okt. 15:00Zwaluw VFC JO17-2Dongen JO17-2regulierVeld 63R5R
    za 23-okt. 15:00Nivo Sparta 10Zwaluw VFC 4regulierveld 2
    zo 24-okt. 11:00Nemelaer 5Zwaluw VFC 4bekerveld 2
    zo 24-okt. 12:00Zwaluw VFC 3Baardwijk 3regulierO.H.W. (Olle) SteenbergenVeld 224
    zo 24-okt. 14:30SCG'18 1Zwaluw VFC 1regulierN. (Nico) Opstraatveld 1
    za 30-okt. 10:00Zwaluw VFC MO13-1Roda Boys/Bommelerwaard MO13-2regulierVeld 2 AB--
    za 30-okt. 10:45Emplina JO15-5Zwaluw VFC JO15-5regulierJ.J.C. (Jeroen) de Laatveld 1--
    za 30-okt. 11:00Gloria UC JO14-2Zwaluw VFC JO14-3regulierB. (Björn) Stoffelenveld 1
    za 30-okt. 11:00Oirschot Vooruit MO13-1Zwaluw VFC MO13-2regulierveld 1
    za 30-okt. 11:15Zwaluw VFC JO13-1OJC ROSMALEN JO13-2regulierVeld 2--
    za 30-okt. 11:30Zwaluw VFC JO14-1DESK JO14-1regulierVeld 1--
    za 30-okt. 11:30Zwaluw VFC JO13-4Nivo Sparta JO13-3regulierVeld 312R14R
    za 30-okt. 11:30Zwaluw VFC MO17-1Nieuwkuijk MO17-1regulierVeld 5--
    za 30-okt. 11:30Zwaluw VFC JO14-2ODC JO14-1regulierVeld 3--
    za 30-okt. 11:30Zwaluw VFC MO14-1Margriet JO14-3JMregulierVeld 6--
    za 30-okt. 12:45RKDVC JO19-2Zwaluw VFC JO19-3regulier4 (n.gr.)218
    za 30-okt. 13:00Zwaluw VFC 2Prinses Irene 2regulierVeld 6--
    za 30-okt. 13:00Zwaluw VFC 3Best Vooruit 6regulierVeld 3--
    za 30-okt. 13:00Zwaluw VFC JO16-1Unitas '59 JO16-3JMregulierVeld 4--
    za 30-okt. 13:00Zwaluw VFC JO15-2Avesteyn JO15-1regulierVeld 2--
    za 30-okt. 13:00Zwaluw VFC JO17-4HVCH JO17-3regulierVeld 1--
    za 30-okt. 13:00Real Lunet JO19-1Zwaluw VFC JO19-1regulierveld 1-Real Lunet
    za 30-okt. 13:00SVSSS JO17-1Zwaluw VFC JO17-1regulierveld 1
    za 30-okt. 13:00Blauw Geel'38/JUMBO JO15-6Zwaluw VFC JO15-3regulierveld 1
    za 30-okt. 13:00Helvoirt JO17-1Zwaluw VFC JO17-2regulierH.J.M. (Huub) Glasveld 1
    za 30-okt. 13:00Helvoirt JO17-2Zwaluw VFC JO17-5regulierL. (Levi) Geurtzveld 2
    za 30-okt. 13:00Nooit Gedacht JO15-2Zwaluw VFC JO15-4regulierveld 3
    za 30-okt. 13:05Zwaluw VFC JO16-2Blauw Wit'81 JO16-1JMregulierVeld 5--
    za 30-okt. 14:30Zwaluw VFC MO19-1Haarsteeg MO19-1regulierVeld 2--
    za 30-okt. 15:00Zwaluw VFC 4OSC'45 4regulierVeld 4--
    za 30-okt. 15:00Zwaluw VFC JO19-2SV BLC JO19-1regulierVeld 1--
    za 30-okt. 15:00Best Vooruit VR1Zwaluw VFC VR1regulierveld 4
    za 30-okt. 15:00OJC ROSMALEN O23-2Zwaluw VFC O23-1regulierveld 03
    zo 31-okt. 11:00Zwaluw VFC 2Real Lunet 2regulierVeld 1CD
    zo 31-okt. 11:00Zwaluw VFC 4SCG'18 6regulierVeld 424
    zo 31-okt. 11:00Zwaluw VFC 5OJC ROSMALEN 5regulierVeld 535
    zo 31-okt. 11:00Zwaluw VFC 6Helvoirt 6regulierP.A.J. (Pieter-Jan) BekkersVeld 6611
    zo 31-okt. 12:00Zwaluw VFC 3Haarsteeg 3regulierVeld 21214
    zo 31-okt. 14:30Zwaluw VFC 1Margriet 1regulierVeld 1AB
    wo 03-nov. 19:00SBC JO13-2Zwaluw VFC JO13-2regulierveld 4
    vr 05-nov. 19:30Zwaluw VFC VR30+1VCB VR30+1regulierveld 1
    vr 05-nov. 20:30Baardwijk VR30+1Zwaluw VFC VR30+1regulierveld 1
    vr 05-nov. 21:00Zwaluw VFC VR30+1Haarsteeg VR30+1regulierveld 1
    vr 05-nov. 21:30ODC VR30+1Zwaluw VFC VR30+1regulierveld 1
    za 06-nov. 10:15Nivo Sparta JO13-1Zwaluw VFC JO13-1regulierveld 1
    za 06-nov. 11:30Zwaluw VFC JO14-3RKDSV JO14-1regulierveld 2-Zwaluw VFC
    za 06-nov. 11:30Zwaluw VFC MO13-2Wilhelmina Boys MO13-1regulierveld 1-Zwaluw VFC
    za 06-nov. 11:30Wilhelmina JO14-2Zwaluw VFC MO14-1regulierveld 1
    za 06-nov. 11:30TGG MO13-1Zwaluw VFC MO13-1regulierveld 1
    za 06-nov. 12:45Berghem Sport JO14-1Zwaluw VFC JO14-1regulierL.B. (Łukasz) Brzezowskiveld 2--
    za 06-nov. 12:45Baardwijk MO17-1Zwaluw VFC MO17-1regulierveld 2
    za 06-nov. 13:00Zwaluw VFC JO17-1Nivo Sparta JO17-1regulierveld 1-Zwaluw VFC
    za 06-nov. 13:00Zwaluw VFC JO15-1Nivo Sparta JO15-1regulierveld 2-Zwaluw VFC
    za 06-nov. 13:00Zwaluw VFC JO15-3Emplina JO15-5regulierveld 3-Zwaluw VFC
    za 06-nov. 13:00Zwaluw VFC JO17-5Essche Boys JO17-1regulierveld 4-Zwaluw VFC
    za 06-nov. 13:00Zwaluw VFC JO15-4VV Trinitas Oisterwijk JO15-3regulierveld 6-Zwaluw VFC
    za 06-nov. 13:00Zwaluw VFC JO15-5Avanti'31 JO15-3regulierveld 5-Zwaluw VFC
    za 06-nov. 13:00Avanti'31 MO15-1Zwaluw VFC MO15-1regulierveld 2
    za 06-nov. 13:00FC Uden JO15-1Zwaluw VFC JO15-2regulierveld 2
    za 06-nov. 13:00Wilhelmina JO16-2Zwaluw VFC JO16-1regulierveld 2
    za 06-nov. 13:00MOSA'14 JO17-1Zwaluw VFC JO17-4regulierAfgeschermdveld 2--
    za 06-nov. 13:00sv O.S.S. 1920 JO14-2Zwaluw VFC JO14-2regulierveld 3
    za 06-nov. 13:30Tuldania JO16-1Zwaluw VFC JO16-2regulierveld 1
    za 06-nov. 14:30Jan van Arckel MO19-1Zwaluw VFC MO19-1regulierveld 2
    za 06-nov. 14:30Ollandia JO19-1Zwaluw VFC JO19-4regulierAfgeschermdveld 2
    za 06-nov. 15:00Zwaluw VFC VR1Marvilde VR1regulierveld 2-Zwaluw VFC
    za 06-nov. 15:00Zwaluw VFC O23-1SV BLC O23-1regulierveld 3-Zwaluw VFC
    za 06-nov. 15:00Zwaluw VFC JO17-2Haarsteeg JO17-2regulierveld 4-Zwaluw VFC
    za 06-nov. 15:00Zwaluw VFC JO19-3FC Tilburg JO19-3regulierveld 5-Zwaluw VFC
    za 06-nov. 15:00OJC ROSMALEN 3Zwaluw VFC 4regulierveld 03
    za 06-nov. 15:15Zwaluw VFC JO19-1FC Tilburg JO19-1regulierveld 1-Zwaluw VFC
    za 06-nov. 15:30Rhode/VSB JO19-2Zwaluw VFC JO19-2regulierM.W.J.M. (Mark) Wijgergangsveld 4--
    za 06-nov. 16:30Wilhelmina Boys 3Zwaluw VFC 3regulierveld 1
    za 06-nov. 17:00Blauw Geel'38/JUMBO 3Zwaluw VFC 2regulierveld 2
    zo 07-nov. 10:00Real Lunet 5Zwaluw VFC 6regulierveld 2-Real Lunet
    zo 07-nov. 10:00Hedel 2Zwaluw VFC 4regulierB. (Bayram) Cakirveld 2
    zo 07-nov. 11:00SC Elshout 2Zwaluw VFC 3regulierveld 2
    zo 07-nov. 12:00FC Engelen 2Zwaluw VFC 2regulierveld 1
    zo 07-nov. 14:30BMC 1Zwaluw VFC 1regulierveld 1
    za 13-nov. 11:30Zwaluw VFC MO13-1RKVVO MO13-1bekerveld 1-Zwaluw VFC
    za 13-nov. 11:30Zwaluw VFC MO13-2VV Trinitas Oisterwijk MO13-1bekerveld 1-Zwaluw VFC
    za 13-nov. 11:45FC Engelen JO15-1Zwaluw VFC JO15-1regulierveld 1
    za 13-nov. 13:00Zwaluw VFC MO15-1FC Eindhoven AV MO15-4regulierveld 6-Zwaluw VFC
    za 13-nov. 13:00Zwaluw VFC JO16-2Unitas '59 JO16-3JMbekerveld 1-Zwaluw VFC
    za 13-nov. 13:00Zwaluw VFC JO15-4Were Di JO15-4bekerveld 2-Zwaluw VFC
    za 13-nov. 13:00Berkdijk O23-1Zwaluw VFC O23-1regulierveld 1
    za 13-nov. 13:00Woenselse Boys JO16-1Zwaluw VFC JO16-1bekerveld 1-Woenselse Boys
    za 13-nov. 13:00OJC ROSMALEN JO15-5Zwaluw VFC JO15-5bekerveld 10
    zo 14-nov. 10:00Boxtel 4Zwaluw VFC 5regulierveld 1
    zo 14-nov. 11:00Zwaluw VFC 2SCG'18 2regulierJ. (Johan) van ZoelenVeld 1AB
    zo 14-nov. 14:30Zwaluw VFC 1ODC 1regulierVeld 1AB