• Programma uit & thuis (komende weken)
    DatumTijdWedstrijdScheidsrechterVeldKK ThuisKK Uit
    za 21-sep.08:30FC Engelen JO10-2 - Zwaluw VFC JO10-7V4b1R8R
    za 21-sep.08:30Theole JO11-3 - Zwaluw VFC JO11-4K. (Kim) Cornelissenveld 1
    za 21-sep.08:30SVSSS JO11-2 - Zwaluw VFC JO11-6R. (Rik) van Campen veld 1--
    za 21-sep.08:30Emplina JO9-5M - Zwaluw VFC JO9-7veld 3 L265
    za 21-sep.08:45Zwaluw VFC JO8-8 - Well JO8-2Veld 4 C13W15W
    za 21-sep.08:45Zwaluw VFC J09-9M - ODC JO9-3Veld 1B6WD
    za 21-sep.08:45Zwaluw VFC JO8-1 - MVV'58 JO8-1Veld 1CAB
    za 21-sep.08:45Zwaluw VFC JO9-2 - OVC'26 JO9-1Veld 1AAB
    za 21-sep.08:45Zwaluw VFC JO8-3 - Sarto JO8-2Veld 3 B2W4W
    za 21-sep.08:45Zwaluw VFC JO8-7 - Nivo Sparta JO8-4Veld 4 A12W14W
    za 21-sep.08:45Zwaluw VFC JO8-2 - Nemelaer JO8-3Veld 1DCD
    za 21-sep.08:45Zwaluw VFC JO8-5 - GVV'63 JO8-2GVeld 3 D3W5W
    za 21-sep.08:45Wilhelmina JO9-4 - Zwaluw VFC JO9-63A237
    za 21-sep.09:00WODAN JO9-1 - Zwaluw VFC JO9-1 veld 1
    za 21-sep.09:00Uno Animo JO9-1 - Zwaluw VFC JO9-3Veld BKleedkamer 01Kleedkamer 06
    za 21-sep.09:30WSC MO13-1 - Zwaluw VFC MO13-1J. (Jan) Aloveld 2
    za 21-sep.09:30B.V.V. JO13-1 - Zwaluw VFC JO13-6Afgeschermdveld 2
    za 21-sep.10:00Zwaluw VFC JO11-1 - SC 't Zand JO11-1Veld 2 AB12R14R
    za 21-sep.10:00Zwaluw VFC MO13-2 - Bergeijk MO13-1Veld 56R11R
    za 21-sep.10:00Zwaluw VFC JO11-3 - OSC'45 JO11-1Veld 4 AC3R5R
    za 21-sep.10:00Zwaluw VFC JO10-1 - ODC JO10-1Veld 1ACD
    za 21-sep.10:00Zwaluw VFC JO10-2 - MEC'07 JO10-1Veld 1BCD
    za 21-sep.10:00Zwaluw VFC JO10-5 - Boxtel JO10-2Veld 1DAB
    za 21-sep.10:00Zwaluw VFC JO10-4 - OJC ROSMALEN JO10-1Veld 1C3W5W
    za 21-sep.10:00Zwaluw VFC JO11-2 - Den Dungen JO11-1Veld 2 CD13R15R
    za 21-sep.10:00Zwaluw VFC JO13-2 - FC Tilburg JO13-1Veld 32R4R
    za 21-sep.10:00Zwaluw VFC JO11-5 - SVSOS JO11-1GVeld 4 BDAB
    za 21-sep.10:00Den Dungen JO9-2 - Zwaluw VFC JO9-5Veld 1 kunstgras0701
    za 21-sep.10:00EMK MO11-2 - Zwaluw VFC MO11-3veld 1
    za 21-sep.10:00FC Engelen MO15-1 - Zwaluw VFC MO15-1T. (Tycho) WagemansV136
    za 21-sep.10:00DSC MO11-1 - Zwaluw VFC MO11-11A38
    za 21-sep.10:00Emplina JO12-4 - Zwaluw VFC JO12-3veld 4 L123
    za 21-sep.10:15SCG'18 JO8-3 - Zwaluw VFC JO8-6Veld 1B (KG)1112
    za 21-sep.10:15OJC ROSMALEN JO8-5 - Zwaluw VFC JO8-49B203 mini24
    za 21-sep.10:15OJC ROSMALEN JO9-5 - Zwaluw VFC JO9-410A221-
    za 21-sep.10:15RKTVC JO13-1 - Zwaluw VFC JO13-3T. (Tim) van Ekeren veld 1
    za 21-sep.10:30VV Trinitas Oisterwijk JO12-1 - Zwaluw VFC JO12-1veld 2
    za 21-sep.11:15Wilhelmina Boys JO13-1 - Zwaluw VFC JO13-1AfgeschermdA143
    za 21-sep.11:30Zwaluw VFC JO12-4 - VV Trinitas Oisterwijk JO12-4Veld 2 CDCD
    za 21-sep.11:30Zwaluw VFC JO15-3 - Den Dungen JO15-2Veld 32W4W
    za 21-sep.11:30Zwaluw VFC JO12-2 - TSV Gudok JO12-2Veld 2 AB13W14W
    za 21-sep.11:30Zwaluw VFC JO15-1 - OJC ROSMALEN JO15-2B.H.C.J (Bram) SnoerenVeld 1AB
    za 21-sep.11:30Zwaluw VFC MO11-2 - DESK MO11-1Veld 4 BD6W11W
    za 21-sep.11:30Zwaluw VFC JO13-5 - Audacia JO13-1Veld 612W14W
    za 21-sep.11:30Zwaluw VFC JO13-4 - Nemelaer JO13-1Veld 53W5W
    za 21-sep.11:30Zwaluw VFC JO10-9 - Nieuwkuijk JO10-1Veld 4 A13R15R
    za 21-sep.11:30NEO'25 JO10-1 - Zwaluw VFC JO10-3veld 3 trainingsveld
    za 21-sep.11:45ODC JO14-3G - Zwaluw VFC JO14-4P. (Peter) VerhoevenSportpark Molenwijk veld 1
    za 21-sep.13:00Zwaluw VFC JO15-2 - Theole JO15-2W.B.J. (William) BekkersVeld 3CD
    za 21-sep.13:00Zwaluw VFC JO14-1 - SJO Helmondia-Mulo JO14-1L. (Lars) KoelmanVeld 1AB
    za 21-sep.13:00Zwaluw VFC JO17-2 - ZIGO JO17-1Veld 23R5R
    za 21-sep.13:00Zwaluw VFC JO17-4 - DBS JO17-4Veld 412R14R
    za 21-sep.13:00Zwaluw VFC 2 - VV Trinitas Oisterwijk 4Veld 62R4R
    za 21-sep.13:00Zwaluw VFC JO14-3 - FC Engelen JO14-2Veld 513R15R
    za 21-sep.13:00DSC JO15-3 - Zwaluw VFC JO15-4M. (Mark) van OschVeld 194
    za 21-sep.13:00Eli JO13-1 - Zwaluw VFC JO13-3--
    za 21-sep.13:45RKSV Nuenen MO17-1 - Zwaluw VFC MO17-1Y (Yari) van den NieuwenhuijzenVeld 2kleedkamer 6kleedkamer 9
    za 21-sep.14:30Maliskamp JO17-1 - Zwaluw VFC JO17-5FE vd Biezen veld 1
    za 21-sep.14:30Rust Roest 2 - Zwaluw VFC 3G. (Gert) van Windenveld 5119
    za 21-sep.14:30Hilvaria JO17-1 - Zwaluw VFC JO17-1F.J. (Frans) Kerssensveld 3
    za 21-sep.14:30VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 - Zwaluw VFC JO19-1J. (Jelle) van den Corputveld 2
    za 21-sep.14:45VOAB 4 - Zwaluw VFC 4Afgeschermd veld 1
    za 21-sep.15:00Zwaluw VFC JO19-2 - Haarsteeg JO19-1Veld 1AB
    za 21-sep.15:00BMC JO19-3 - Zwaluw VFC JO19-3J. (Jarno) v Oorschotveld 1
    zo 22-sep.10:00Zwaluw VFC 2 - Den Dungen 3AfgeschermdVeld 1CD
    zo 22-sep.10:00Uno Animo 3 - Zwaluw VFC 3H.L. (Henri) Hooijmaijersveld 2--
    zo 22-sep.10:00Uno Animo 4 - Zwaluw VFC 4C.H. (Henk) Mallensveld 3--
    zo 22-sep.11:00Zwaluw VFC 5 - RKTVC 3P.A.J. (Pieter-Jan) BekkersVeld 335
    zo 22-sep.11:00Emplina 5 - Zwaluw VFC 6G. (Geertjan) Oosterhoffveld 528
    zo 22-sep.12:00Zwaluw VFC VR1 - TGG VR1Veld 21315
    zo 22-sep.14:00Zwaluw VFC 1 - FC Engelen 1M.J. (Mitchel) SchellekensVeld 1AB
    za 28-sep.08:30FC Engelen JO11-2 - Zwaluw VFC JO11-3V3a3L6L
    za 28-sep.08:30OJC ROSMALEN JO11-3 - Zwaluw VFC JO11-2veld5
    za 28-sep.08:30SV BLC JO13-2 - Zwaluw VFC JO13-4veld 2
    za 28-sep.08:45Zwaluw VFC JO9-7 - BMC JO9-3veld 1
    za 28-sep.08:45Zwaluw VFC JO8-4 - FC Engelen JO8-2veld 2
    za 28-sep.08:45Zwaluw VFC JO9-4 - Den Dungen JO9-2veld 1
    za 28-sep.08:45Zwaluw VFC JO9-1 - SV Unitas'59 JO9-2veld 1
    za 28-sep.08:45Zwaluw VFC JO9-5 - Haarsteeg JO9-4veld 2
    za 28-sep.08:45Zwaluw VFC JO8-6 - FC Engelen JO8-3veld 1
    za 28-sep.08:45Zwaluw VFC JO9-6 - B.V.V. JO9-1veld 2
    za 28-sep.08:45Zwaluw VFC JO9-3 - DESK JO9-2veld 2
    za 28-sep.08:45Sarto JO12-3 - Zwaluw VFC JO12-4veld 3
    za 28-sep.08:45Wilhelmina JO10-2 - Zwaluw VFC JO10-4 veld 1
    za 28-sep.08:45ODC JO9-4M - Zwaluw VFC J09-9MSportpark Molenwijk veld 1
    za 28-sep.08:45ODC JO10-4G - Zwaluw VFC JO10-9veld 2
    za 28-sep.08:45SV Reeshof JO11-3 - Zwaluw VFC JO11-5veld 3
    za 28-sep.09:00Reusel Sport/CoTrans JO9-2 - Zwaluw VFC JO9-2Veld 2 Re.78
    za 28-sep.09:00Audacia JO8-1 - Zwaluw VFC JO8-3veld 1
    za 28-sep.09:00Jong Brabant JO10-1 - Zwaluw VFC JO10-1veld 2
    za 28-sep.09:00DBS JO12-1 - Zwaluw VFC JO12-2Sportpark Meerhoven veld 1
    za 28-sep.09:30SV BLC MO13-1 - Zwaluw VFC MO13-3veld 2
    za 28-sep.10:00Zwaluw VFC JO12-5 - Nivo Sparta JO12-3veld 2
    za 28-sep.10:00Zwaluw VFC MO11-1 - WSC MO11-1veld 3
    za 28-sep.10:00Zwaluw VFC JO10-6 - Nemelaer JO10-2veld 1
    za 28-sep.10:00Zwaluw VFC JO10-7 - ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-1Gveld 1
    za 28-sep.10:00Zwaluw VFC JO11-4 - DSC JO11-2veld 3
    za 28-sep.10:00Zwaluw VFC JO11-6 - Were Di JO11-3veld 2
    za 28-sep.10:00Zwaluw VFC MO11-3 - SCG'18 MO11-2veld 4
    za 28-sep.10:00Zwaluw VFC JO10-3 - SV BLC JO10-2veld 1
    za 28-sep.10:00HSSC'61 JO15-1 - Zwaluw VFC JO15-2Het Plein veld 1
    za 28-sep.10:00FC Eindhoven AV MO13-1 - Zwaluw VFC MO13-2 veld 2
    za 28-sep.10:00DSC JO10-1 - Zwaluw VFC JO10-2veld 2
    za 28-sep.10:15Zwaluw VFC JO13-6 - OJC ROSMALEN JO13-4veld 6
    za 28-sep.10:15SCG'18 JO8-1 - Zwaluw VFC JO8-1Veld 1B (KG)0506
    za 28-sep.10:15Nieuwkuijk JO8-1 - Zwaluw VFC JO8-8veld 1
    za 28-sep.10:15OJC ROSMALEN JO8-7 - Zwaluw VFC JO8-7veld9
    za 28-sep.10:30DESK JO10-1 - Zwaluw VFC JO10-5 veld 1
    za 28-sep.11:15Zwaluw VFC JO13-1 - DBS JO13-1C.L. (Chiem) Kuundersveld 1
    za 28-sep.11:30Zwaluw VFC MO17-1 - SV BLC MO17-1veld 6
    za 28-sep.11:30Zwaluw VFC MO13-1 - DSC MO13-1veld 3
    za 28-sep.11:30Zwaluw VFC JO12-3 - SCG'18 JO12-2Gveld 2
    za 28-sep.11:30Zwaluw VFC JO12-1 - ODC JO12-1veld 2
    za 28-sep.11:30Zwaluw VFC JO13-3 - Oirschot Vooruit JO13-1B. (Bram) van der Welveld 5
    za 28-sep.11:30RWB JO13-1 - Zwaluw VFC JO13-2veld 1
    za 28-sep.11:30FC Engelen JO15-1 - Zwaluw VFC JO15-1R.L.A.C. (Roy) ManichandV145
    za 28-sep.11:30JVC Cuijk JO14-1 - Zwaluw VFC JO14-1veld 3
    za 28-sep.11:45Beerse Boys JO13-1 - Zwaluw VFC JO13-5veld 2
    za 28-sep.11:45Gilze MO11-1 - Zwaluw VFC MO11-2veld 1
    za 28-sep.13:00Zwaluw VFC JO14-2 - FC Eindhoven AV JO14-2Gveld 3
    za 28-sep.13:00Zwaluw VFC JO14-4 - B.V.V. JO14-2veld 1
    za 28-sep.13:00Zwaluw VFC JO15-4 - Haarsteeg JO15-4veld 4
    za 28-sep.13:00Zwaluw VFC MO15-1 - SV BLC MO15-1veld 2
    za 28-sep.13:00Zwaluw VFC JO17-1 - B.V.V. JO17-1JJ (Johan) Koningsveld 5
    za 28-sep.13:15SBC JO14-4 - Zwaluw VFC JO14-3 veld 4
    za 28-sep.13:30Maliskamp JO15-1 - Zwaluw VFC JO15-3 veld 1
    za 28-sep.14:30Beerse Boys JO17-2 - Zwaluw VFC JO17-4veld 3
    za 28-sep.14:30Rust Roest 3 - Zwaluw VFC 2O (Ozden) Bahceciveld 51210
    za 28-sep.14:45Sarto JO17-2 - Zwaluw VFC JO17-2veld 3
    za 28-sep.14:45OJC ROSMALEN JO19-5 - Zwaluw VFC JO19-2veld2
    za 28-sep.15:00Zwaluw VFC JO17-3 - Sarto JO17-3veld 2
    za 28-sep.15:00Zwaluw VFC JO17-5 - B.V.V. JO17-2veld 4
    za 28-sep.15:00Zwaluw VFC 4 - Best Vooruit 4veld 5
    za 28-sep.15:00Zwaluw VFC JO19-3 - Emplina JO19-5veld 1
    za 28-sep.15:00Zwaluw VFC 3 - VV Trinitas Oisterwijk 2veld 3
    za 28-sep.15:15Zwaluw VFC JO19-1 - Den Dungen JO19-1E. (Edwin) van Goolveld 6
    zo 29-sep.11:00Zwaluw VFC 6 - ODC 4veld 2
    zo 29-sep.11:00Zwaluw VFC 4 - SVG 3veld 1
    zo 29-sep.11:00Zwaluw VFC 3 - Jong Brabant 3veld 3
    zo 29-sep.11:00Theole 2 - Zwaluw VFC 2C.M.E. (Kees) van den Houtveld 2
    zo 29-sep.11:00Vlijmense Boys 3 - Zwaluw VFC 5veld 3
    zo 29-sep.12:00SCG'18 VR1 - Zwaluw VFC VR1AfgeschermdVeld 1 (KG)1007
    zo 29-sep.14:30DVG 1 - Zwaluw VFC 1A.J.J. (Andre) de Vaanveld 1