• Afgelastingen

    AanvangstijdDatumWedstrijdInfo
    10:4511 apr.FC Tilburg JO8-3 - Zwaluw VFC JO8-4
    12:0011 apr.Maliskamp JO14-1 - Zwaluw VFC JO14-1
    19:0014 apr.HVCH MO17-1 - Zwaluw VFC MO17-1
    08:3018 apr.NOAD'32 JO11-1 - Zwaluw VFC JO11-2
    08:3018 apr.ZIGO JO11-3 - Zwaluw VFC JO11-4
    08:3018 apr.SV BLC JO10-7 - Zwaluw VFC JO10-7
    08:4518 apr.Zwaluw VFC JO8-3 - Vlijmense Boys JO8-1
    08:4518 apr.Zwaluw VFC JO8-1 - Jong Brabant JO8-1
    08:4518 apr.Zwaluw VFC JO8-6 - BMC JO8-4
    08:4518 apr.Zwaluw VFC JO9-6 - VV Trinitas Oisterwijk JO9-3
    08:4518 apr.Zwaluw VFC JO8-8 - Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-5
    08:4518 apr.Zwaluw VFC JO9-5 - Boxtel JO9-1
    08:4518 apr.Zwaluw VFC JO8-2 - ODC JO8-2
    08:4518 apr.Zwaluw VFC JO8-4 - VOAB JO8-2
    09:0018 apr.Maliskamp JO10-3 - Zwaluw VFC JO10-6
    09:0018 apr.FC Eindhoven AV MO13-3 - Zwaluw VFC MO13-2
    09:0018 apr.Helvoirt JO9-1 - Zwaluw VFC JO9-1
    09:0018 apr.HVCH JO9-6 - Zwaluw VFC JO9-3
    09:3018 apr.Nijnsel/TVE Reclame JO11-1 - Zwaluw VFC JO11-3
    10:0018 apr.Zwaluw VFC JO12-5 - RKDVC JO12-3
    10:0018 apr.Zwaluw VFC MO11-1 - FC Engelen MO11-1
    10:0018 apr.Zwaluw VFC JO10-4 - SCG'18 JO10-2
    10:0018 apr.Zwaluw VFC JO10-3 - Hilvaria JO10-2
    10:0018 apr.Zwaluw VFC JO10-2 - OJC ROSMALEN JO10-1
    10:0018 apr.Zwaluw VFC JO11-5 - Boxtel JO11-3
    10:0018 apr.Zwaluw VFC JO11-7 - HHC'09 JO11-1G
    10:0018 apr.Den Dungen JO9-2 - Zwaluw VFC JO9-4
    10:0018 apr.Den Dungen JO8-2 - Zwaluw VFC JO8-5
    10:0018 apr.SCG'18 JO9-4 - Zwaluw VFC JO9-7
    10:0018 apr.DESK JO9-3 - Zwaluw VFC J09-9M
    10:0018 apr.LRC MO17-1 - Zwaluw VFC MO17-1
    10:0018 apr.Irene JO11-1 - Zwaluw VFC JO11-6
    10:0018 apr.Mariahout JO9-2 - Zwaluw VFC JO9-2
    10:1518 apr.Haarsteeg JO12-1 - Zwaluw VFC JO12-4
    10:1518 apr.VOAB JO11-2 - Zwaluw VFC JO11-1
    10:3018 apr.Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-3 - Zwaluw VFC JO10-9
    10:3018 apr.SV TOP JO10-1 - Zwaluw VFC JO10-5
    10:4518 apr.Jan van Arckel JO17-1 - Zwaluw VFC JO17-3
    11:0018 apr.Terlo MO11-1 - Zwaluw VFC MO11-3
    11:0018 apr.FC Engelen JO8-5 - Zwaluw VFC JO8-7
    11:1518 apr.Zwaluw VFC JO13-1 - ODC JO13-1G
    11:1518 apr.RKDVC JO12-2 - Zwaluw VFC JO12-3
    11:3018 apr.Zwaluw VFC MO11-2 - SCG'18 MO11-2
    11:3018 apr.Zwaluw VFC JO13-6 - Viola JO13-1
    11:3018 apr.Zwaluw VFC JO12-1 - Sparta'25 JO12-2G
    11:3018 apr.Zwaluw VFC JO13-3 - SV Capelle JO13-1
    11:3018 apr.Zwaluw VFC MO13-3 - Boskant MO13-1
    11:3018 apr.Zwaluw VFC MO13-1 - Uno Animo MO13-1
    11:3018 apr.Zwaluw VFC JO12-2 - SV Unitas'59 JO12-3
    11:3018 apr.DAW Schaijk JO13-2G - Zwaluw VFC JO13-5
    11:3018 apr.DESK MO15-1 - Zwaluw VFC MO15-1
    12:3018 apr.WSC JO15-4 - Zwaluw VFC JO15-4
    13:0018 apr.Zwaluw VFC JO14-1 - Jong Brabant JO14-1
    13:0018 apr.Zwaluw VFC JO15-2 - Jong Brabant JO15-2
    13:0018 apr.Zwaluw VFC JO14-2 - Stedoco JO14-1M
    13:0018 apr.Zwaluw VFC JO14-4 - SBC JO14-3
    13:0018 apr.RKDVC JO14-2 - Zwaluw VFC JO14-3
    13:0018 apr.RKVVO JO13-1 - Zwaluw VFC JO13-2
    13:0018 apr.Essche Boys JO17-1 - Zwaluw VFC JO17-4
    13:1518 apr.Gilze JO15-1 - Zwaluw VFC JO15-1
    13:1518 apr.sv O.S.S. 1920 JO17-4 - Zwaluw VFC JO17-5
    14:4518 apr.Haarsteeg JO17-1 - Zwaluw VFC JO17-2
    14:4518 apr.Wilhelmina Boys JO17-1G - Zwaluw VFC JO17-1
    14:4518 apr.OJC ROSMALEN JO19-5 - Zwaluw VFC JO19-2
    15:0018 apr.Zwaluw VFC 4 - SV BLC 10
    15:0018 apr.Zwaluw VFC 3 - OJC ROSMALEN 2
    15:0018 apr.Zwaluw VFC JO19-3 - Best Vooruit JO19-3
    15:0018 apr.SV BLC 5 - Zwaluw VFC 2
    15:0018 apr.BMC JO19-1 - Zwaluw VFC JO19-1
    10:3019 apr.Buren VR1 - Zwaluw VFC VR1
    11:0019 apr.Zwaluw VFC 6 - Vlijmense Boys 4
    11:0019 apr.Zwaluw VFC 4 - Jong Brabant 4
    11:0019 apr.Zwaluw VFC 5 - TGG 3
    11:3019 apr.Vlijmense Boys 2 - Zwaluw VFC 2
    12:0019 apr.OVC'26 2 - Zwaluw VFC 3
    14:3019 apr.VV Trinitas Oisterwijk 1 - Zwaluw VFC 1
    11:0026 apr.Zwaluw VFC 5 - SCG'18 5
    14:3026 apr.Zwaluw VFC 1 - DVG 1
    19:006 meiZwaluw VFC JO17-6 - Wilhelmina'26 JO17-1
    19:006 meiZwaluw VFC JO12-2 - ODC JO12-1
  • Afgelastingen

    Hieronder zie je het protocol om te komen tot afgelasting van de velden binnen Zwaluw V.F.C.. Voor alle afgelastingen geldt: communicatie via deze website..

    Afgelasting op trainingsdagen (maandag tot en met vrijdag)
    Beslissing door CVZ in samenspraak met bestuurslid facilitaire zaken.

    Afgelasting op wedstrijddagen (zaterdag en zondag)
    Afgelasting door vereniging; beslissing bij consul Piet van Berkel door wedstrijdsecretaris in samenspraak met CVZ en bestuurslid facilitaire zaken.
    Algehele afgelasting door KNVB gaat altijd voor, zie hiervoor Teletekst pagina 603, Zuid 1

    Bij Zwaluw V.F.C. vallen zes teams onder CAT A:
    Zwaluw VFC 1, Zwaluw VFC 2 en Zwaluw VFC 3 en Zwaluw VFC JO19-1, Zwaluw VFC JO17-1 en Zwaluw VFC JO15-1.
    De overige teams vallen onder CAT B.   

    Alternatief programma bij algehele afgelasting op zaterdag
    - Hoogste teams per leeftijdscategorie krijgen mogelijkheid om te trainen op het wedstrijdtijdstip.
    - Hoogste teams per leeftijdscategorie krijgen mogelijkheid tot spelen van oefenwedstrijd op het wedstrijdtijdstip.
    - Trainingsmogelijkheid voor alle andere teams in overleg met het wedstrijdsecretariaat en in samenspraak met facilitaire zaken. 

    KNVB bepalingen (in volgorde) gebruik kunstgrasveld:
    - Hoogste teams hebben voorrang
    - Competitiewedstrijd gaat voor op oefenwedstrijd
    - Categorie A gaat voor op categorie B
    - Competitiewedstrijd teams met vervolgcompetitie gaan voor op andere competitiewedstrijden.